Reimage

1.8.4.2
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Win8/Win7/Vista/WinXP/Win
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 589.54 Kb
  • Tarih 4 sene Önce
  • İndirme Sayısı 766

Sistem Bakım, Temizleme Ve Optimizasyon Programı

5/5, Toplam: 1 kişi

Reimage Bilgisayarınızın detaylı analizini yapıp, hasarlı dosyaları temizleyen harika bir program

ReimageBilgisayarlarınızda bulunan hataları ayıklayan harika bir sistem bakım, temizleme ve optimizasyon programı. Windows işletim sistemine sahip cihazlarınızda kullanabileceğiniz bu programda, önce bilgisayarlarınızdaki veriler derleniyor ve PC profiliniz ortaya çıkarılıyor, daha sonra yapılan analizler sonucunda PC istikrarınızın raporunu görüyorsunuz. Bu aşamadan sonra ise PC güvenliği analiz ediliyor. Son olarak özet bölümünde istikrar sorunları, güvenlik tehditleri, defter kaydı ve Windows hasar durumuna dair kapsamlı bir sonuca ulaşıyorsunuz.

Reimage programını ilk açtığınızda şık ve sade arayüzü sizi karşılıyor. Zaten yükleme işleminden sonra hiçbir işlem yapmanıza gerek kalmadan program analiz yapmaya başlıyor. İlk olarak verilerin derlendiğini göreceksiniz. Bunun amacı, onarım aşaması için PC verilerinizi sıkıştırmak ve ön tarama sonucunda PC’niz hakkında hızlı bir fikir edinmenizi sağlamak. Hızlı dediğime bakmayın, Reimage canınızı sıkan problemlerin çoğunun nedeni bulabilir ve manuel işlem yapmanıza gerek kalmadan onarır.

Bilgisayarınız Hakkında Size Ayrıntılı Bilgi Verir

İkinci aşamaya gelindiğinde sistem yapılandırmasını ve donanımını belirlemek için PC Profilinizortaya çıkarılıyor. Bu aşamada sistem bilgileriniz, sistem alanınızdaki mevcut boş alan, toplam donanım boyutunuz ve PC’nizdeki toplam belleği göreceksiniz. Reimage size bilgisayar donanımızın ne kadar iyi olduğuyla ilgili fikir verecektir. PC Profilinizin çıkarıldığı bu bölümde son olarak donanım analizinin bir özetini bulacaksınız. Burada CPU çalışma hızı, hard disk hızı ve CPU sıcaklığına dair rapora ulaşabilirsiniz.

Reimage, PC Güvenliğini ve İstikrarını Üst Düzeye Çıkarır

Programının en sevdiğim özelliği, boot up virüslerini ve diğer kötü amaçlı yazılımları tespit ederek onarım sırasında bu tehditleri ortadan kaldırması diyebilirim. Onarım işlemi tamamlandığında bilgisayarınızdaki hasarlar online veritabanındaki sağlam dosyalarla değiştiriliyor ve eski haline getiriliyor. Bunun yanında son 4 ay içinde olağandışı bir şekilde hasara uğrayan programların bir dökümünü de bulabiliyorsunuz. Ayrıca geçici klasör taraması ve registry taraması sonuçlarını da görebilirsiniz.

Reimage” İçin 463 Cevap

  1. Pingback: kiu

Reimage İçin Yorum Yap