PanGu

1.1
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Win8/Win7/Vista/WinXP/Win
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 21.2 Mb
  • Tarih 4 sene Önce
  • İndirme Sayısı 102

IOS İşletim Sistemini Jailbreak Yapma Aracı

3/5, Toplam: 1 kişi

PanGu ile iOS işletim sistemine sahip telefonlarınızı jailbreak yapabilirsiniz.


iOS
işletim sistemine sahip cihazlar Apple tarafından kullanıcıya sadece belirli izinleri sunmakta. Kullanıcılar ise daha fazla uygulama indirebilmek ve izinleri genişletebilmek için jailbreak yapma yolunu tercih ediyorlar.

pangu-8-jailbreak

İOS kullanıcılarının cihazlarını jailbreak yaparken kullandıkları yardımcı bir araç olarak görev alıyor. Windows işletim sistemine indirebileceğiniz bu yardımcı araç sayesinde hiç uğraşmadan cihazınızı jailbreak yapabiliyorsunuz. Kullanım dili Çince fakat uygulamada sadece butonlara ihtiyacınız olduğu için dil desteğinin olmaması pek bir sıkıntı oluşturmuyor.

Jailbreak nasıl yapılır?

Jailbreak yapmak için öncelikle yeteri kadar bilgi sahibi olmalısınız. Çünkü herhangi bir aksi durumda cihazınızı kullanılamaz hale getirebilirsiniz. Her ne kadar PanGu’nun jailbreak aracını da kullanıyor olsanız, önemli noktalardaki ayarları sizin yapmanız gerekli. Jailbreak işlemi sırasında öncelikle telefonunuzu bilgisayarınıza bağlamanız ve iTunes üzerinden eşleştirme yapmanız lazım. Eşleştirme işlemi tamamlandıktan sonra ise PanGu’nun sizden istediği ayarları yapmanız gerekli. Tüm ayarları yaptıktan sonra çalıştırıp jailbreak işlemine başlayabilirisiniz.

Not: Jailbreak işlemi oldukça dikkat edilmesi gereken bir konudur. Çünkü Apple jailbreak yapılmış telefonlara teknik destek vermiyor ve garanti dışı bırakıyor. Ayrıca bu tür araçlarla yaptığınız jailbreak işlemlerinden doğabilecek olumsuz sonuçlardan siz sorumlusunuz.

PanGu İçin Yorum Yap