Office Sway

1.12
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 8.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 141 MB
  • Tarih 4 sene Önce
  • İndirme Sayısı 297

IPhone Ve IPad İçin Sunum Uygulaması

5/5, Toplam: 1 kişi

Sunumlarınızı Sway İle Hazırlayın!

Office Sway, İş hayatında veya okulda sunum yapmak alışık olduğumuz bir durum. Bunu web üzerinde interaktif hale getirmeyi amaçlayan Microsoft geçtiğimiz aylarda yeni bir sunum aracı duyurmuştu: Sway

Office Sway

Office Sway, Microsoft’un yeni sunum aracı olan Sway, fikirlerimizi interaktif bir şekilde çevremizle paylaşmamıza yardımcı olan akıllı bir uygulama. Bizlere sunduğu kolaylıklar ve oldukça şık görüntüsüyle dikkat çekiyor. Powerpoint’in daha akıcı ve tasarım bakımından geliştirilmiş hali diyebiliriz. iPhone ve iPad cihazlarımıza indirdiğimiz uygulama sayesinde hali hazırda web üzerinde yapabildiğimiz Sway’leri mobilden de rahatlıkla kullanabiliyoruz. Peki ne var bu uygulama içerisinde?

Sway uygulamasını indirdiğimizde karşımıza web’de olduğu gibi basit bir arayüz çıkıyor. Yeni bir Sway eklemek istediğimizde, metinleri ve resimleri kolaylıkla bir araya getirebildiğimiz kullanışlı bir tasarıma sahip. Ayrıca PC ya da Mac cihazlar, Onedrive ve sosyal ağlardaki içerikleri bir araya getirebiliyorsunuz. Sway’in dikkat çeken diğer bir özelliği ise istediğimiz görünümü elde edebilmek için kolaylıkla stil ayarlayabiliyor olmamız.

Office Sway iOS

Üstelik sosyal ağlar ve e-mail yoluyla çevremizle de oluşturduğumuz Sway’leri rahatlıkla paylaşabiliyoruz.

Sway’in iOS uygulaması şimdilik İngilizce olarak App Store’da yerini alsa da, ABD üzerinden hesap alan kullanıcılar Türkiye’den de erişebiliyor. Bu bağlamda uygulamanın tek eksi yönünün bu olduğunu söyleyebilirim. Henüz geliştirilme aşamasındaki bu proje, web üzerinde olduğu kadar iOS cihazlar üzerinde de oldukça başarılı olmuş. Sunumlarını mobil platformda akıcı bir şekilde paylaşmak isteyenlere mutlaka öneririm.

Office Sway” İçin 86 Cevap

Office Sway İçin Yorum Yap