Mor Galaxy S9 olacak mı?

Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+ amiral gemisi telefonlarının mor rekli versiyonu olacak mı?

Mor Galaxy S9 olacak mı? Bugün yayınlanan bir raporda, isimsiz bir kaynaktan alınan bilgilere dayalı olarak Samsung’un sıradaki amiral gemisi telefonu Galaxy S9’da bir renk seçeneği olarak morun yer alacağı iddia edildi. Samsung’un şimdiki amiral gemisi Galaxy S8 de tanıtılmadan önce açık mor rengiyle sızdırıldı ancak bu renkte bir Galaxy S8 asla olmadı.

Şimdiki rapora göre, rengin daha koyu olacağını ve mor renge daha yakın olacağını söyledi. Bahsedilen diğer renk seçenekleri arasında Samsung Galaxy Note 8 ile sunulan aynı altın, siyah ve mavi renkleri yer alıyor. Telefonun önü tamamen siyah kalacak ve aynı renk seçenekleri Samsung Galaxy S9+ ile de aynı olacak.

Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+’ın her ikisi de önümüzdeki ay Las Vegas’ta düzenlenecek yıllık Tüketici Elektroniği Fuarı (CES) sırasında tanıtılabilir.

Samsung Galaxy S9 Ne Zaman Çıkacak?

Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus telefonlarının devam cihazı olan Samsung Galaxy S9 modelini 2018 yılının ilk çeyreğinde bekliyoruz. Geçtiğimiz yıl Samsung duyuruyu mart ayının sonunda gerçekleştirmişti ve muhtemelen bu yıl da aynı şey olacak.

Yeni Samsung amiral gemisi Samsung Galaxy S9’da muhtemelen Qualcomm Snapdragon 845 veya geliştirilmiş bir Exynos çipset kullanılacak.

Mor Galaxy S9 olacak mı?” İçin 19 Cevap

Mor Galaxy S9 olacak mı? İçin Yorum Yap