Kingsoft Antivirus 2012

SP5.7
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Win8/Win7/Vista/WinXP/Win
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 13.64 Mb
  • Tarih 4 sene Önce
  • İndirme Sayısı 145

Gerçek Zamanlı Antivirüs Programı

3/5, Toplam: 1 kişi

Kingsoft Antivirus 2012, Eğer bilgisayarınızı sürekli güvende tutmak ve virüsleri anında tespit ederek temizlemek istersenizKingsoft Antivirus ihtiyacınız olan korumayı size sunacak ücretsiz bir antivirüs programıdır.

Kingsoft Antivirus 2012

Programın en önemli özelliği bulut servisi temelli bir bulut antivirüs programı olmasıdır. Kullandığı bulut veritabanı sürekli güncel olan virüs tanımlama bilgilerini içermektedir. Program bu özelliğinin de yardımıyla düşük sistem yükü oluşturmaktadır ve oldukça hafiftir.

Program farklı virüs tarama seçenekleri sunmaktadır. Tam tarama ile sistemininzdeki bütün dosyaları ve sistem belleğini tarayabilir, hızlı tarama ile önemli yerleri tarayarak zamandan kazanabilirsiniz. Bunun yanında tercihlerinize dayanan tarama yapabilmeniz de mümkündür.

Programın USB virüs koruma özelliği sisteminizi USB bellekler yoluyla bulaşan virüslere karşı korumaktadır. Programın gerçek zamanlı koruma özelliğiyle birleşen bu modül USB belleklerinizde virüs tespit edildiğinde sizi uyarır ve anında temizlemenize imkan tanır. Bunun yanında USB virüs tarama özelliği dilediğiniz zaman USB belleğinizi virüslere karşı taramanıza imkan verir.

Programın gerçek zamanlı koruma modülü programla birlikte otomatik olarak aktifleşmektedir. Herhangi bir virüslü dosya sisteminize girdiğinde Kingsoft Antivirus otomatik olarak size bir uyarı gönderir ve bu virüsü temizlemenize imkan tanır.

Kingsoft Antivirus’ün sahip olduğu Internet Explorer Firewall özelliği kötü amaçlı yazılımların Internet Explorer tarayıcısının ayarlarını gizlice değiştirmesini engeller. Böylece Internet Explorer anasayfasının değiştirilmesini önleyebilirsiniz.

Kingsoft Antivirus 2012” İçin 13 Cevap

Kingsoft Antivirus 2012 İçin Yorum Yap