Ashampoo Office

2016
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Deneme Sürümü
  • İşletim Sistemi Win8/Win7/Vista/WinXP/Win
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 128 MB
  • Tarih 4 sene Önce
  • İndirme Sayısı 295

Gelişmiş Ofis Programları Paketi

4.5/5, Toplam: 2 kişi

Ashampoo Office programı, diğer ofis programlarından sıkılanlar ve daha uygun fiyatlı alternatifler arayanlar için hazırlanmış araçlar arasında yer alıyor. Hem sade ve kullanışlı, yabancı gelmeyecek arayüzü, hem de hızlı yapısı sayesinde tüm ofis programı ihtiyaçlarınızı karşılamakta yeterli olacaktır.

Programın en son Microsoft Office formatlı dokümanlar ile uyumlu bir şekilde çalışabilmesi sayesinde herhangi bir dosya formatı uyumluluğu sorunu yaşayacağınızı da sanmıyorum. Ofis paketinin içerisinde yer alan TextMaker, PlanMaker ve Presentations uygulamaları, Word, Excel ve PowerPoint’in eşlenikleri olarak hazırlanmışlar ve böylece diğer ofis programlarında gerçekleştirebildiğiniz her şeyi sorunsuzca Ashampoo Office içerisinden gerçekleştirebiliyorsunuz.

Ashampoo Office’i kullanarak doc, docx, xls, xlsx, ppt ve pptx dosyaları üzerinde istediğiniz değişiklikleri yapabiliyor, isterseniz bu formatlarda yeni dosyalar da yaratarak onları kaydedebiliyorsunuz.

TextMaker’ın tüm kelime işlemci ihtiyaçlarınızı karşılayabilen yapısı, e-book ve PDF dosyaları yaratmak isteyenler için de bazı ek destekler sunuyor. Belgelerle sık sık işi olanların Ashampoo TextMaker’dan faydalanarak tüm işlemlerini kolayca halletmeleri mümkün.

PlanMaker ise binlerce hücreden oluşan tabloları kolaylıkla düzenleyebiliyor ve alışık olduğumuz grafikler yaratma konusunda da tüm desteğini sunuyor. Özellikle teknik verileri ve sayıları daha anlaşılır bir şekilde anlatmak isteyenler, programın grafik hazırlama ve veri analizi özelliklerini kullanacaklardır. Uygulamanın barındırdığı yüzlerce otomatik hesap yapma formülü de formülleri her defasında baştan yazmak istemeyenlerin sevecekleri imkanlar arasında.

Presentations aracı ise adından da tahmin edebileceğiniz gibi sunumlar hazırlayarak sunacağınız bilgileri öğrenmek isteyenleri memnun edebilmenizi sağlıyor. Resimler ve diğer multimedya öğelerinin eklenmesine izin veren Ashampoo Presentations, geçiş efektleri, sayfalandırmalar ve diğer sunum özellikleri konusunda da geniş bir destek sunabiliyor.

Her ne kadar ücretsiz olmasa da sunulan deneme sürümünden programın tüm özelliklerini test edebilir ve tam bir fonksiyonellik ile kullanmaya başlayabilirsiniz.

Word, Excel ve PowerPoint belgelerini daha uygun fiyatlara düzenleyin ve yaratın

Ashampoo Office” İçin 34 Cevap

Ashampoo Office İçin Yorum Yap