Ashampoo Kitchen Catalog Extension

Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi Win8/Win7/Vista/WinXP/Win
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Tarih 4 sene Önce
  • İndirme Sayısı 388

Ashampoo Kitchen Catalog Extension

Ashampoo Kitchen Catalog Extension

Bir evin kalbi mutfaktır!

Bu, bir apartman dairesinin veya bir evin merkezi ve yaşam alanıdır. Ayrıca aile ve arkadaşlar için bir buluşma noktasıdır. İnsanlar mutfakta yer, çalışır, konuşur, oyun oynar, güler – ve tabiki yemek yapar.

Ashampoo Kitchen Catalog ExtensionBir bina ya da modernleşme sürecinde özel ilgi, merkezi bir fonksiyonu nedeniyle mutfağa harcanmalıdır. Mutfak için daha erken ve kesin planlama, daha iyi. Bir mutfak konseptinde planlama hataları daha sonra çok paraya mal olabilecek inşaat işleri büyük bir anlama olmadan değişebilir.

İyi bir mutfak her zaman büyük bir yatırımdır ve uzunca bir süre için evinizin bir parçası olacak. Ocak, lavabo, buzdolabı vb. gibi mutfak aletlerinin düzenli olması optimize edilmiş bir mutfak planı için hayati önem taşımaktadır.

İyi planlamış, paradan tasarruf edilmiş!

Yeni Ashampoo Kitchen Catalog Extension, PC’nizde kendi mutfağınızı planmanızı sağlar. Katalog zarif kadar basit modern farklı tarzlarda birçok 3D mutfak hattı sunuyor. Her mutfak attı farklı nesneler ve dokular sunuyor. Bu şekilde tam hayalinizdeki mutfağı planlayabilirsiniz.

En yüksek standarlarda yüksek kaliteli aletlerle mutfağınızı donatın. Kullanılabilir farklı aletler seçmek için mevcuttur. Ayrıca katalog projelerinizi tamamlamak için nesneler içerir.

Ashampoo Kitchen Catalog Extension İçin Yorum Yap