Ashampoo 3D CAD Professional 6

6.0.0
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Deneme Sürümü
  • İşletim Sistemi Win8/Win7/Vista/WinXP/Win
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 1.8 Gb
  • Tarih 4 sene Önce
  • İndirme Sayısı 191

Ashampoo 3D CAD Professional 6

5/5, Toplam: 3 kişi

İlk planlamadan sunuma

Ashampoo 3D CAD Professional 6 tasarımcılar, ressamlar ve peyzajcılar için profesyonel bir çözümdür. Tasarım fikirlerinizi profesyonel ve zahmetsiz bir şekilde planlayın, görselleştirin ve anlatın! En yüksek standartları karşılayan inşaat uygulamaları veya yapı belgeleri için plan bölümleri oluşturun. Teknik mükemmelliğe ulaşmak için güçlü özellikleri kullanın ve kendi yapı elemanlarınızı ve heykellerinizi tasarlamak için kapsamlı modelleme yeteneklerine güvenin ve bina kreasyonlarına sanatsal bir dokunuş ekleyin.

Ashampoo 3D CAD Professional 6

Kolaylıkla milyonlarca 3B nesneyi aktarın

Yeni Ashampoo 3D CAD Pro 6 çeşitli 3B nesne formatlarını yüklemenizi ve düzenlemenizi ve bunun yanı sıra sonuçları entegre nesne kataloğuna kaydetmenizi sağlıyor. Bu, milyonlarca 3B nesneye erişebimenizi sağlıyor! Basitçe Bu, milyonlarca 3B nesneye erişmenizi sağlıyor! Basitçe yazılıma aktarın ve tasarımınıza ekleyin! SketchUp ve Collada modelleri desteği ile şimdi anında çok sayıda jenerik ve markalara özel modelleri kullanabilirsiniz.

Fotovoltaik sistemler – çatı dizileri ve düz çatılar

Hiçbir iyi proje tasarımı fotovoltaik kurulumlarsız olmamalıdır. Tavana monte sistemler için kurulum aşamasında düzenlerini belirleyebilir, nesne kataloğundan modüllerini ve yerleşimlerini seçebilirsiniz. Düz çatılar için tasarım aşamasında fotovoltaik elemanlar için kullanılacak veya kullanılmayacak parçalara belirleyebilirsiniz. Tamamladığınızda tüm kurulumu sadece iki tıklamayla yerleştirebilir ve panel sıraları arasındaki mesafeleri ayarlayabilir veya panelleri döndürebilir ve yeniden düzenleyebilirsiniz. Bu ön planlama için mükemmel bir yaklaşımdır!

Güçlü alan analizi

Yoğun talep nedeniyle, ek alan analizi ve hesaplama özelliklerinin yanı sıra uygun kayıt şablonları ekledik. Yaşam alanı bir kenara, şimdi zemin alanı, duvarlar, tavanlar, cepheler ve diğer birçok alan ile çalışabilirsiniz. Cephe alanları kolaylıkla PDF, RTF veya Excel dosyalarına aktarılabilir! Pencerelere ait konum listeleri artık bir sorun değil.

Kolaylıkla nesnelerin ayna görüntüsünü alın

İki güçlü araç 3B ve 2B nesneleri ve simgeleri herhangi bir eksen veya merkez noktaları arasında ayna görüntüsüne çevirmenize yardımcı oluyor. Bu ayrıca zamandan tasarruf edebilmeniz için aynı eleman türünün birden fazla seçimleri ile çalışıyor! CAD yazılımı bundan daha esnek olamazdı!

Eşsiz verimlilik

Açık ve tematik olarak yapılandırılmış kullanıcı arayüzü tüm özelliklere tek tıklamayla ulaşmanızı sağlıyor. Her şey mantıksal olarak düzenlenmiştir ve kolaylıkla erişilebilir. Microsoft Office ürünlerinden bildiğiniz modern şeritleri veya klasik araç çubuklarını kullanmaya siz karar verirsiniz.

Kolay kullanım için giriş yardımcıları ve sihirbazlar

Çatı tasarımlarından arazi modellemeye Ashampoo 3D CAD Pro 6 karmaşık tüm işlemler için kullanışlı giriş yardımcıları ve sihirbazları sağlıyor. Siz içeriklere odaklanırsınız yazılım ise gerisini olması gerektiği gibi halleder.

Dış ve iç tasarım öğeleri dahil

Yerleşik nesne kataloğu çeşitli yapı bileşenlerine, dokulara, malzemelere ve simgelere erişebilmenizi sağlıyor. Kapıların, pencerelerin, balkonların, garajların yanı sıra sıhhi ve elektrik tesisatını tasarımlarınıza yerleştirmek sadece tek bir tıklamayla olur. SketchUp ve Collada yazılımlarından ek nesneler aktarabilirsiniz. Bu size planlama aşamasında bitmiş projenizin detaylı bir görünümünü verir – son ayrıntısına kadar!

“Bilgilendirici” CAD dokuları ile inşaat malzemeleri

mtextur.com [ch. de. eu.] detaylı inşaat malzemeleri ve üreticileri ile mimarlar, tasarımcılar ve planlayıcıları ücretsiz olarak sunuyor. Bulunan malzemeler seçtiğiniz planlama yazılımı ile hemen kullanmak için yüksek çözünürlüklü CAD ve BIM dokuları olarak indirilebilir. Ayrıca mlazeme gruplandırma, renk, kullanım durumu, üretici ve ürün çizgisi gibi belirli inşaat malzemelerini arayabilirsiniz. Ek ayrıntılara bağlantılar sağlayın, örnekleri referans verin ve çeşitli malzemelerin detayları olan PDF dosyaları da mevcuttur. 10 binden fazla malzeme ile mtextur gerçek CAD dokular için dünya genelindeki (2006’dan beri çevrimiçi) en büyük kaynaktır. Bu, BIM (Yapı Bilgi Modeli) çağında tüm planlamalarınızı gerçekten basitleştirecektir.

Ashampoo 3D CAD Professional 6 tasarımcılar, ressamlar ve peyzajcılar için uygun maliyetlerde çok iyi profesyonel bir çözümdür.

Ashampoo 3D CAD Professional 6 İçin Yorum Yap