Ashampoo 3D CAD Architecture 6

6.0.0
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

 • Lisans Deneme Sürümü
 • İşletim Sistemi Win8/Win7/Vista/WinXP/Win
 • Dil Türkçe
 • Üretici
 • Boyut 1.6 Gb
 • Tarih 4 sene Önce
 • İndirme Sayısı 206
5/5, Toplam: 1 kişi

Ashampoo 3D CAD Architecture 6

Vizyonlarını gerçeğe dönüştürmek isteyen herkes içindir. Entegre adım adım sihirbazı sonuçlara hızlı bir şekilde ulaşabilmenizi sağlıyor. 2B, 3B ve taslak görünümleri projeniz üzerinde hiçbir şeyi kaçırmamanızı ve daha fazla çalışılması gereken eksik parçalara ve bölümlere dikkat etmenizi sağlıyor. İster evinizi inşa edin ister yeniden dekore edin tamamlanacak projenin nasıl görüneceğini önceden görselleştirin!

Ashampoo 3D CAD Architecture 6

Kolaylıkla milyonlarca 3B nesneyi aktarın

Yeni Ashampoo 3D AD Architecture 6 çeşitli yeni 3B nesne formatlarını yüklemeyi, düzenlemeyi ve kaydetmeyi destekliyor. Bu, milyonlarca 3B nesneye erişmenizi sağlıyor! Basitçe yazılıma aktarın ve tasarımınıza ekleyin! SketchUp ve Collada modelleri desteği ile şimdi anında çok sayıda jenerik ve markalara özel modelleri kullanabilirsiniz.

Kendi planınızı yapın ve olanakları keşfedin

Hayalinizdeki eve bir göz atmak olsun veya inşaatını planlamak olsun Ashampoo 3D CAD Architecture 6 ihtiyacınız olana sahip. Akıllı sihirbazlar planlama atalarından uzak durmanızı sağlıyor ve bunun yanı sıra sayısız nesneler ve cihazlar kuruluma hazırdır. Son ayrıntısına kadar gerçekçi, bu yüzden hiçbir şey yanlış gitmez.

Fotovoltaik kurulumlar için tam yol ileri!

Uygun giriş yardımcıları dakikalar içerisinde fotovoltaik sistemlerinizi planlamanıza yardımcı oluyor. Tavana monte edilen bir sistem için kurulum aşamasında düzenlerini belirtebilir, nesne kataloğundan modülleri ve yerlerini seçebilirsiniz. Hedef yüzü işaretlediğiniz anda program otomatik olarak çatı için ayarları belirleyecektir. Bir kez yapılandırıldığında fotovoltaik kurulum planınıza eklenecektir.

Görüntü elemanları ile büyük bir zaman tasarrufu

Popüler yüzey planlayıcısı 3B elemanların satırlarını ve sütunlarını otomatik olarak oluşturmanızı sağlayan 3B görüntü elemanlarıyla genişletildi. 3B yüzeyleri birkaç tıklamayla sadece duvarlara veya tüm bina cephelerine uygulayın. Bu özellik için kullanım durumu sonsuzdur! Kaplama, yalıtım, taban plakaları, ağaç paneller ve çok daha fazlası ile kesin hesaplamalar sayısız oluyor.

Yeniden dekore etmeye mi ihtiyacınız var?

Ashampoo 3D CAD Architecture 6 evinizi ve bahçenizi yeniden dekore etmeniz için de mükemmel bir araçtır. Her şeyi önceden mükemmel bir şekilde düzenleyin ve gelecekteki eviniz hakkında bir fikir sahibi olun. Bu kötü sürprizleri ve hayal kırıklıklarını önlemek için en kolay yoludur. Her şey harmonik bir şekilde yerleşir. Geniş mobilyalar, dekoratif elemanlar ve bitkiler sayesinde, yaratıcılığınızı ortaya çıkarın. Ayrıca daha gerçekçi bir izlenim için program ışık ve gölge efektlerini taklit edebilir.

Çok işlevli şerit ile daha kolay ve daha sezgisel

Ashampoo 3D CAD Architecture 6 tüm fonksiyonları mantıksal ve tematik olarak gruplandıran bir şerit araç çubuğu kullanıyor. Küçük simgelerle çok sayıda araç çubuğu arasında gezinmek yerine şimdi her şeyi mantıksal ve sezgisel bir şekilde düzenlenmiş olarak tek bir yerde metin açıklamalarıyla bulacaksınız. Yeni hızlı erişim çubuğu favori özelliklerinize hızlı erişim sağlar ve zamandan tasarruf etmenizi sağlayarak sinirlenmenizi önler! Doğal olarak, her zaman klasik araç çubuklarına dönüş yapabilirsiniz.

Hayalinizdeki evi planlamak olsun veya evinizi yeniden dekore etmek olsun, Ashampoo 3D CAD Architecture 6 sayısız yeni seçenekler sunuyor! Sonunda SketchUp ve Collada nesnelerini aktarabilir ve milyonlarca yeni nesnelere erişebilirsiniz. Fotovoltaik bir sistem planlamak hiç bu kadar kolay veya daha kesin olmamıştı. Görüntü elemanları desteği sayesinde geniş alanları tasarlamak bir çırpıda oluyor. Doğal olarak bu, uygun teklifleri hızlı bir şekilde bulmak için hesaplamaları içeriyor. Şimdi 3B nesneleri ve 2B simgeleri kolaylıkla ayna görüntülerine çevirebilir ve düzenleyebilirsiniz. Büyük planlarınız mı var? Ashampoo 3D CAD aradığınız şey!

 • SketchUp ve Collada model aktarımı ile çok sayıda yeni nesnelere erişin
 • Tavana monte fotovoltaik kurulumlar planlayın
 • Geniş alanlar ile kullanmak için yenilikçi 3B görüntü elemanları
 • Kesin hesaplamalar ve teklifler için güçlü alan analizi
 • Nesneleri ve 3B simgeleri zahmetsiz bir şekilde ayna görüntüsüne çevirin
 • Kaputun altında sayısız geliştirmeler
 • 2B simgeleri renklendirin veya renklerle doldurun
 • Yüzey planlayıcısı ile 3B olarak alanları düzenleyin

Ashampoo 3D CAD Architecture 6 İçin Yorum Yap