Ammyy Admin

3.5
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Win8/Win7/Vista/WinXP/Win
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 391 KB
  • Tarih 4 sene Önce
  • İndirme Sayısı 781

Ammyy Admin Ücretsiz Uzak Masaüstü Paylaşım Programı

Ammyy Admin ile Zahmetsizce Farklı Bilgisayarları Kontrol Edebilirsiniz

Ammyy Admin

Ammyy kullanıcılara farklı bir bilgisayarı yönetmek veya kendi bilgisayarlarını farklı bir yerden erişime açmak için oldukça zahmetsiz bir çözüm sunan bir uzaktan erişim programıdır.

Bilgisayarlarınıza kişisel kullanım amacıyla tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uzaktan kontrol hizmeti olan Ammyy Admin sayesinde benzer uzaktan yönetim uygulamalarının aksine saniyeler içerisinde uzak masaüstü bağlantıları kurabilmektesiniz. Program bu iş için sadece yüklü olduğu bilgisayara özel donanım tabanlı bir kullanıcı kimliği (ID) oluşturuyor ve bu ID kullanılarak masaüstü paylaşma işlemi gerçekleştirilebiliyor. Ammyy Admin’in size verdiği ID’yi bilgisayarınıza bağlanmak isteyen kişiye gönderdiğinizde o kişi bu ID’yi kendi bilgisayarında yüklü olan Ammyy Admin programına girebiliyor ve bilgisayarınıza bağlanabiliyor. Benzer şekilde siz de size verilen ID’leri kullanarak başka bilgisayarlara bağlanabiliyorsunuz.

Ammyy Admin birçok farklı senaryoda işinize yarayabilmekte. Eğer işe giderken bilgisayarınızı açık bıraktıysanız ve bir takım dosya indirme işlemleri yürütüyorsanız Ammyy Admin kullanarak iş yerinizden evinizdeki bilgisayarınıza bağlanabilirsiniz ve dosya indirme işlemlerinizi denetleyebilirsiniz. Ayrıca bu şekilde evde unuttuğunuz dökümnalara da ulaşabilirsiniz. İşe gidemediğiniz durumlarda da Ammyy Admin kullanarak evinizden işlerinizi yürütebilirsiniz.

Ammyy Admin kurduğunuz uzak masaüstü bağlantılarını AES ve RSA standartlarıyla şifreleyebilmekte. Bu sayde bağlantı güvenliğiniz sağlanmakta. Ammyy Admin ile uzak masaüstü bağlantısı kurduğunuz bilgisayarlarla sesli görüşme de yapabiliyorsunuz.

Karmaşık NAT ayarı yapılandırmaları veya Güvenlik Duvarı sorunlarıyla karşılaşmadan uzaktan ağ bilgisayarlarını ve sunucularını yönetebilirsiniz. Uzaktan erişim yazılımıyla iş arkadaşlarınıza yarım edin ve aktarılan tüm verilerin güvenli biçimde korunduğundan emin olun. Ammyy Admin’i uzak masaüstü bağlantısı ve kontrolü için bir araç olarak kullanmak zaman ve para tasarrufu yapmanın en iyi yoludur.

Internet aracılığıyla herhangi bir yerden herhangi bir zamanda uzak ofis bilgisayarınıza hızlı ve kolayca erişebilirsiniz. Uzak masaüstü erişimi, iş bilgisayarınızdan gerekli belgeleri ve dosyaları almayı veya ofis bilgisayarına yüklü belirli yazılımları etkinleştirmeyi sağlar. Ayrıca, çalışanların uzak bir konumdam görevlerini yürütebilmesini sağlamak için mükemmel bir çözümdür.

On-line sunumlar hazırlamak ve uzaktan eğitim için sanal dersler vermek çok kolaydır. Ders materyallerini katılımcıların veya sanal dersteki öğrencilerin uzak bilgisayarlarında kullanarak sunumunuzu yapabilir ve gerçek zamanlı sesli sohbetle onlarla iletişim kurabilirsiniz..

Ammyy Admin” İçin 103 Cevap

Ammyy Admin İçin Yorum Yap