Adobe Photoshop CS6

CS6.0102
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

 • Lisans Deneme Sürümü (2.670,93 ₺)
 • İşletim Sistemi Win8/Win7/Vista/WinXP/Win
 • Dil Türkçe
 • Üretici
 • Boyut 658.67 KB
 • Tarih 4 sene Önce
 • İndirme Sayısı 2.322

Adobe Photoshop - Profesyonel Fotoğraf Düzenleme Programı

5/5, Toplam: 2 kişi
 • Zengin efekt ve fırça seçeneği
 • Üst düzey kullanıcılara hitap eden arayüz tasarımı
 • Yüksek sistem kaynağı kullanımı
 • Ücretli Olması

Kapsamlı ve Etkili Özellikleriyle Dikkat Çeken Profesyonel Amaçlı Bir Görsel Düzenleme Programı

Adobe Photoshop CS6 kullanıma sunuldu. Pek çok yenilikle karşımıza gelen program özellikle geliştirdiği video editörüyle dikkat çekti.

Adobe Photoshop® CS6 yazılımı, sunduğu yepyeni yaratıcı seçenekler ve ışık hızında performansla teknoloji harikası büyülü görüntüler oluşturmanızı sağlar. Görüntülerinizi yeni İçerik Duyarlı özellikler yardımıyla rötuşlayabilir, yeniden yapılandırılmış yepyeni araçlar ve iş akışları sayesinde üstün tasarımlar ve filmler oluşturabilirsiniz.

En profesyonel resim düzenleme aracı olarak tanıdığımız Adobe Photoshop, yeni sürümü CS6 ile beraber video düzenleme araçlarını çeşitlendirdi ve geliştirdi. Kısacası bu sürüm video projesi hazırlayanların kalbini çalmayı hedefliyor. Video bölümüne video geçişleri, filtreler, ton ayarlamaları, ton tipi ve animasyonlar gibi yenilikler var. Bu yenilikler tek bir programdan ayrılmadan hem fotoğraf hem de video düzenlemesi yapabilmek için getirildi.

photoshop-free-download-soPerformans geliştirmelerinin öne çıktığı CS6 bu sürümde kullandığı “Mercury” grafik motoruyla daha hızlı ve akıcı bir çalışma ortamı yaratmanın peşinde. En çok kullanılan Photoshop araçları bu yeni grafik motoruyla yeniden tasarlandı ve ortaya daha yüksek bir performans çıktı. Bu sürümde “Patch” aracındaki gelişmeler ilgi çekici türden olacağa benziyor. Programı deneyeceklerin ilk test edecekleri araç kesinlikle “Patch” aracı olmalı.

Adobe Photoshop CS6 arayüzünde de değişikliğe gidilerek daha kullanışlı ve şık bir hale getirildi. Adobe’un 2012’nin ikinci yarısında kullanıma geçireceği “The Creative Cloud” ile birlikte Adobe Photoshop CS6 buluta taşınacak böylece programın lisans bilgileri, yedekleme seçenekleri gibi bazı işlemler internetten yapılabilecek.

Önemli! Adobe Photoshop CS6 kurulumunu yaptıktan sonra size ait Adobe ID ile kayıt olmanız gerekiyor.30 Gün ücretsiz kullanım hakkı sunuyor.

Ürüne Genel Bakış

Adobe Photoshop CS6’nın Türkçe versiyonu %30 indirimli!

Not: Adobe Photoshop CS6 indirmeleri bundan böyle Creative Cloud üzerinden gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle Creative Cloud üzerinden indirmek istediğiniz Adobe Photoshop sürümünü seçerek indirme işlemine başlamanız gerekmektedir.

Adobe Photoshop CS6” İçin 96 Cevap

Adobe Photoshop CS6 İçin Yorum Yap