PlayOn

4.2.31
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Deneme Sürümü
  • İşletim Sistemi Win8/Win7/Vista/WinXP/Win
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 135.44 Mb
  • Tarih 3 sene Önce
  • İndirme Sayısı 94

PlayOn Çevrim İçi Kanalları TV'den İzleme Programı

3/5, Toplam: 1 kişi

PlayOn Birçok Çevrimiçi Kanalı Televizyonunuz Üzerinden İzleyebilirsiniz

Çevrim içi olarak video izlemek güzel  ve eğlencelidir. Fakat bilgisayar başında sürekli oturmak bir süre sonra sizi sıkabilir. İnternet bağlantınızı kullanarak kanalları televizyonunuzda izlemek bu yazılımla mümkün; hem de kablolu bağlantı gerekmeksizin. Bu noktada size yardımcı olacak.

PlayOn

PlayOn

PlayOn, bilgisayarınıza indirip kurduğunuz ve daha sonra; Hulu, Comedy Central, ESPN, FOX,NetFlix, Amazon VOD, YouTube, CNBC-E, CNN,TBS, PBS, MTV ve daha pek çoğunu TV’den internet bağlantınızla izleyebileceğiniz bir yazılımdır.

Windows işletim sistemli bilgisayarınıza indirin ve kurun. Sonra programı çalıştırın. Daha fazlasına ihtiyacınız yok. Eğer PlayStation 3, Wii veya Xbox 360’a sahipseniz, bunlarla çok iyi arkadaş olacaktır ve onları ağınız üzerinden tanıyacaktır.

Netflix, Hulu, YouTube ve evinizde internet bağlantısı üzerinden Wii, Xbox 360 veya Playstation 3 kullanarak TV hakkında daha fazla web sitelerinden favori videoları, şovları ve filmleri izlemeyi kolaylaştırır. ile ayrıca iPhone, iPad veya Android telefon dan TV izleyebilirsiniz.

kullanmak sezgisel ve kolaydır. Sadece PC’nize PLAYON medya sunucusu başlatmak Wii, Xbox 360, PS3 veya cihazınızda medya sunucusu bulmak için başka bir cihaz için birkaç basit talimatları uygulayın.

Aşağıdaki PC yazılımı için minimum gereksinimleri vardır. Ayrıca PlayStation 3, Wii, ya da Xbox 360 gibi desteklenen bir aygıt gerekir.

Windows XP (Service Pack 2 veya üzeri), Windows Vista, Windows 7 32 Bit-64 Bitişletim sistemleri ile uyumlu çalışır. Windows Media Player 9 veya üstü gerekir.

Bilgisayarınızda Wi-Fi bağlantınızı kullanarak programını çalıştırdığınızda, internet üzerinde kullanılabilir olan tüm servisler TV’nizde izlenebilir olacaktır.

PlayOn İçin Yorum Yap