Cemre Tuğra Ön Muhasebe Programı

2015
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Win8/Win7/Vista/WinXP/Win
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 11.18 Mb
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 521

Muhasebe Yazılımı

3/5, Toplam: 1 kişi

Cemre Tuğra Ön Muhasebe Programı KOBİ’lerin ihtiyaçları göz önünde tutularak geliştirilmiş olan bir muhasabe yazılımıdır.

Cemre Tuğra Ön Muhasebe Programı

Cemre Tuğra Ön Muhasebe Programı Kullanım kolaylığı ilkesine önem veren bir ön muhasebe programı olan Cemre Tuğra Ön Muhasebe Programı ile işletmenizin günlük ve periyodik ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilirsiniz. Programın içerisindeki farklı modüller bu ihtiyaçları kolayca çözümlemenize, gerekli takipleri ve kayıtlamaları yapmanıza olanak sağlıyor.

Tuğra Ön Muhasebe Programı ile müşteri kayıtları oluşturabiliyor, bakiye listeleri hazırlayabiliyor, ödemesi gelen bakiyeleri takip edebiliyor ve cari hesap kayıtlarını görüntüleyebiliyorsunuz.

Tuğra Ön Muhasebe Programı’nın stok modülü stok kayıtları açmanıza, stok bakiye listesi oluşturmanıza, stoğunuzun ortalama, minimum, maksimum birim fiyatlarını görüntülemenize imkan veriyor.

Tuğra Ön Muhasebe Programı’nda yer alan fatura işlemleri stok ve cari modülleri ile bağlantılı çalışmaktadır ve yapıtğınız işlemleri bu modüllere yansıtmaktadır. Program ile taksitlendirme yapabiliyor ve ödeme günü gelen taksitlerinizi kontrol edebiliyorsunuz. Ayrıca taksit raporları da alabilmektesiniz.

Tuğra Ön Muhasebe Programı ile çek ve senetlerinizi kayıt altına alabiliyorsunuz ve ödemelerini kontrol edebiliyorsunuz.

Tuğra Ön Muhasebe Programı banka bilgilerinizi de kaydedebiliyor ve hangi bankada ne kadar paranız olduğunu takip etmenize olanak sağlıyor.

Cemre Tuğra Ön Muhasebe Programı İçin Yorum Yap